Termíny, poplatky a miesta

terminy skuska cambridgeJazyková škola Vallis je skúškovým centrom British Council. Bez nutnosti niekam cestovať môžete absolvovať niektorú z Cambridge skúšok priamo v sídle našej školy.

Cena sa odvíja v závoslosti od jazykovej úrovne a typu certifikátu, ktorý chcete absolvovať. Presné informácie o cenách a miestach konania nájdete na nasledujúcej stránke. Po Vami vybranom certifikáte sa Vám zobrazí aktuálna cena, dátum a miesto konania, z ktorých si môžete vybrať: lávaní pri dostatočnom počte záujemcov. 

Dátumy skúšok, poplatky a miesta konania (www.britishcouncil.sk/skusky/cambridge/datumy-poplatky-miesta)

Dôležité informácie pri registrácii

  • Vyberte si správny formát skúšky
    • PB = paper-based exam - skúška písaná perom na papier
    • CB = computer-based exam - skúška na počítači
  • Neskorá registrácia je spoplatnená poplatkom 35€. Počas obdobia neskorej registrácie nieje možné uplatniť/kombinovať iné zľavy
  • Niektoré skúšky sa konajú len v Bratislave/Košiciach.
  • Konanie všetkých skúšok je podmienené minimálnym počtom kandidátov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Linkedin

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.

Používame Cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.