Akreditácia a partneri

Vyberte si spoľahlivú jazykovú školu

Medzi partnerov spoločnosti Vallis - jazykové vzdelávanie, s.r.o., patrí British Council (Bratislava) a Univerzia Konštantína Filozofa v Nitre (ECL - European Consortium for the Attainment in Modern Languages).

Vallis - jazykové vzdelávanie, s.r.o., bola ustanovená za skúškové centrum British Council pre Trnavu a Trnavský kraj v roku 2012 a patrí medzi tri centrá na celom Slovensku, ktoré môže registrovať a vykonávať jazykové skúšky IELTS.

"British Council je medzinárodne pôsobiacou organizáciou reprezentujúcou Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a jej cieľom je vytváranie a rozvíjanie vzájomných vzťahov hlavne v oblasti vzdelávania a kultúry," ktorá pôsobí vo viac ako 100 krajinách na celom svete.

 

akreditaciapartnerivallis1

výhradné skúškové centrum British Council a registračné centrum IELTS pre Trnavu a Trnavský kraj (Cambridge English a IELTS skúšky),

 

akreditaciapartnerivallis2

Výhradné skúškové centrum Rakúskeho inštitútu pre Trnavský kraj (ÖSD certifikáty), držiteľ licencie s možnosťou vykonávať skúšky TOEIC, TOEIC Bridge, TOEFL iBT, WiDaF a ECL priamo v Trnave.

Österreich Institut s.r.o.je oficiálnym rakúskym sprostredkovateľom  kurzov nemčiny v zahraničí.Táto inštitúcia ponúka kurzy nemeckého jazyka pe všetky vekové skupiny a jazykové úrovne. Poskytuje vzdelávanie širokej verejnosti všetkých vekových kategórií a jazykových úrovní.Rakúsky inštitút iniciuje organizáciu jazykových podujatí, súťaží a projektov. Vydávajú učebné materiály, spolupracujú s národnými a medzinárodnými odbornými združeniami a vzdelávacími zariadeniami. 

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Linkedin

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.

Používame Cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.