Anglický jazyk

Vyberte si kurz angličtiny, ktorý Vám najviac vyhovuje. Tu sa môžete rozhodnúť, či by ste chceli študovať individuálne, v malej alebo veľkej skupine. Bližšie informácie o konkrétnych kurzoch si môžete prečítať kliknutím na daný typ kurzu v detailnejšom menu.

V anglickom jazyku sa venujeme výučbe od všeobecného zamerania až po odborne zamerané kurzy či prípravu na medzinárodné certifikáty a štátne jazykové skúšky. Populárnymi kurzami sú tiež konverzácie so slovenskými alebo zahraničnými lektormi pre dospelých a veľkej obľube sa tešia aj kurzy pre deti a mládež, ktoré ponúkame vo všetkých vekových kategóriách.

anglicky jazyk trnava

Riaditeľka jazykovej školy Marianna s lektorkou Michaelou na školení o populárnych učebniciach English File, ktoré používame v skupinových a individuálnych kurzoch angličtiny už štvrtý rok. Ako sme sa dozvedeli na školení "Jedným z najdôležitejších faktorov pri výučbe je dôkladná znalosť učebnice, pracovného zošita a všetkých prídavných materiálov kurzu." Aj takého školenia sú dôležitou súčasťou prípravy na nový školský rok.

Kurzy anglického jazyka otvárame celoročne na všetkých úrovniach od úplných začiatočníkov až po pokročilých.

Tak už neváhajte a prihláste sa k nám na jazykový kurz. Kontaktovať nás môžete telefonicky, prostredníctvom emailu alebo príďte osobne. Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Linkedin

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.

Používame Cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.