Skúška YLE pre deti

Prestížne skúšky, ktoré sú tým správnym odrazovým mostíkom pre Vaše deti. Vaša investícia do vzdelania sa Vám vráti v podobe sebavedomejšieho dieťaťa, ktoré nebude mať problém obstáť vo svete konkurencie. Dieťa získa nespočetné množstvo skúseností a otvorí si dvere k nekonečným príležitostiam kdekoľvek na svete. Doprajte mu tú možnosť a začnite už v tomto útlom veku.

YLE certifikáty sú určené deťom vo veku od 7 do 12 rokov. Testujú sa všetky 4 zručnosti, čo poskytne celkový obraz o jazykovej úrovni dieťaťa. Skúškové materiály majú pre deti veľmi príťažlivú formu; testy, doplnené o príťažlivé ilustrácie, sú navrhnuté tak, aby bolo učenie zábavné, motivujúce, aby poukazovalo na celkové zlepšenie dieťaťa.

Školy po celom svete pomocou týchto testov motivujú deti k štúdiu angličtiny a rodičom dávaju dôkaz o tom, čo už ich dieťa ovláda a naopak v čom by sa mohlo ešte zlepšovať.

Prečo Cambridge English : Young Learners?

  • Tri zábavné testy založené na aktivitách, na základe ktorých majú deti jasnú cestu k pokroku
  • Dobrý základ na výučbu reálnej kaýdodennej angličtiny pre deti
  • Výborná príprava na skúšky Cambridge English na vyšších úrovniach

Certifikáty YLE ponúkajú tri stupne:

  1. Starters - je najnižšou úrovňou a je určený deťom od 7 rokov, ktoré absolvovali okolo 100 hodín vyučovania angličtiny. Test je stanovený podľa CEFR pre úroveň A1. Vytvára základy na jazykovú výučbu, učí praktické jazykové znalosti a poskytuje spoľahlivé a jednotné meradlo toho, ako dobre deti zvládajú počúvanie, hovorenie, čítanie a písomný prejav
  2. Movers - je to druhý stupeň náročnosti. Kandidáti na túto skúšku sú zväčša 8 – 11-roční a majú za sebou približne 175 hodín štúdia anglického jazyka. Na tejto úrovni môžete očakávať, že vaše dieťa ovláda alebo rozumie základným pokynom, dokáže sa zúčastniť faktickej konverzácie na predvídateľnú tému, rozumie oznámeniam, pokynom a informáciam.
  3. Flyers - ide o najvyšší stupeň detských skúšok na úrovni A2 Kandidáti bývajú 9 - 12-roční a absolvovali asi 250 hodín jazykovej prípravy. Na tejto úrovni dieťa rozumie základným frázam a výrazom a používa ich. Vie sa predstaviť a zodpovedať základné otázky týkajúce sa jeho osobných údajov. Dokáže komunikovať s anglicky hovoriacimi osobami, ktoré hovoria pomaly a zreteľne.

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Linkedin

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.

Používame Cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.