Taliansky jazyk

Vyberte si kurz taliančiny, ktorý Vám najviac vyhovuje. Tu sa môžete rozhodnúť, či by ste chceli študovať individuálne, v malej alebo veľkej skupine. Bližšie informácie o konkrétnych kurzoch si môžete prečítať kliknutím na daný typ kurzu v detailnejšom menu.

nemecky jazyk trnava

Lektorka taliančiny Dominika s Petrom, fanúšikom talianskeho tímu Formuly 1 Ferrari. Taliansky jazyk sa teší veľkej obľube medzi študentami, ktorí Taliansko pravidelne navštevujú, študentmi na univerzitách ale aj hľadaním nových obchodným príležitosti. Pripojte sa do kurzu začiatočníkov alebo pokročilých a objavte taliančinu s jazykovou školou Vallis.

Kurzy talianskeho jazyka otvárame celoročne na všetkých úrovniach od úplných začiatočníkov až po pokročilých.

Tak už neváhajte a prihláste sa k nám na jazykový kurz. Kontaktovať nás môžete telefonicky, prostredníctvom emailu alebo príďte osobne. Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Linkedin

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.

Používame Cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.