Novinky a udalosti

zapis jazykove kurzy trnava 2019

Všetky skupinové kurzy pre deti, mládež a dospelých začínajú v týždni od 23. septembra 2019.  Registrácia je možná počas mesiacov august a september.

Vyberte si z najširšej ponuky kurzov pre verejnosť v Trnave.

Individuálne vyučovanie a firemné kurzy sa začínajú od 2. septembra 2019.

Začnite si rozširovať vedomosti z jazykov už v septembri a prihláste sa na kurzy anglického, nemeckého, talianskeho, španielskeho, francúzskeho, ruského alebo slovenského jazyka.

talentovky registracia detske kurzy

Milý rodič, doprajte deťom to najlepšie vzdelanie.

Príďte zažiť atmosféru jazykovej školy a porozprávaje sa s učiteľmi o možnostiach jazykového vzdelávania pre svoje dieťa.

Tešíme sa na Vás každý deň od 2.9.2019 do 13.9.2019 v čase od 12.30 do 16:30.

Na talentových dňoch vo Vallise sa dozviete zaujímavé informácie o štúdiu cudzích jazykov v detských kurzoch , ktoré organizujeme a možnostiach ďalšieho rozvoja jazykových schopností dieťaťa.

letne individualne jazykove kurzy

Buď o krok vpred a získaj výhodu štúdiom v individuálnom letnom kurze. Počas letných mesiacov otvárame individuálne jazykové kurzy pre nových študentov vo výhodných balíkoch.

Individuálne kurzy otvárame z anglického, nemeckého, španielskeho, talianskeho, francúzskeho, ruského a slovenského jazyka.

Atraktívne balíky individuálnych hodín sme nastavili na základe preferencii našich študentov a ich nastavenie zohľadňuje najčastejšie požiadavky, s ktorými sa stretávame.

Jazyková škola Vallis je počas letných mesiacov, júl a august, otvorená bez obmedzení.

 

letne jazykove kurzy 2019

Objavte svoj pontenciál v svete cudzích jazykov. Počas letných mesiacov otvárame kurzy anglického, nemeckého, španielskeho, talianskeho, francúzskeho a ruského jazyka.

Doprajte si oddych v jazykových kurzoch, ktoré otvárame v malých a veľkých skupinách pre úrovne od úplných začiatočníkov až po pokročilých.

Jazyková škola Vallis je počas letných mesiacov otvorená bez obmedzení počas júla a augusta a naši učitelia sú k dispozícii aj počas letných prázdnin.

Z letnej ponuky vyberáme najpopulárnejšie skupinové kurzy, ktoré už od dvoch študentov.

 

denny tabor trnava 2019

Letná akadémia je denný tábor určený pre deti od 5 do 12 rokov.

Oslávte s nami 10. ročník denného tábora, ktorého tradíciu sme začali v roku 2008. Počas ostatných deviatich ročníkoch sme sa veľa naučili a zažili. Každé leto sme pozorne načúvali deťom a rodičom a hneď na začiatku školského roka sme začali pripravovať nový ročník. 

10. ročník sme pripravovali päť mesiacov (a stále ho zlepšujeme) a vložili sme do neho skúsenosti našich učiteľov cudzích jazykov, animátorov a vedúcich, ktorí sa ho zúčastnili.

Predstavujeme Vám jazykový tábor v Trnave, na ktorý sa tešia každý rok desiatky detí. Každý rok je jedinečný a aj tento rok náš tím animátoriek a vedúcich pripravil pre deti zážitkový program plný neutíchajúceho smiechu a úsmevov. Tábor sme obohatili o jazykový program v ktorom deti budu spoznávať anglický a nemecký jazyk.

Tochtoročný program odkrýva pre všetkých zúčastnených letné zážitky plné nových priateľstiev a dobrodružstiev.

playdate deti spolocenske hry 2019

Aj v jarnom trimestri sme pripravili pre všetky deti zábavné popoludnie. Tretí ročník PLAYDATE sme sa rozhodli zorganizovať aj kvôli veľkej popularite prvého a druhého ročníka.

Spojením dvoch slov “hrať sa” a “stretnúť sa”“ sa označujú stretnutia deti, ktoré sa spolu hrajú. Sú veľmi populárne pre zaneprázdnených rodičov nielen v Spojených Štátoch Amerických ale i na celom svete.

registracia jarny trimester 2019

Jarný trimester začíname v týždni od 8. apríla 2019. 

Individuálna a firemná vybučba začína nepretriže počas celého školského roka.

Vykročte v novom roku úspešne a splnite si všetky novorečné predsavzatia. Čakajú na Vás kurzy anglického, nemeckého, španielskeho, talianskeho, francúszkeho a ruského jazyka.

Registrácia na nový školský rok sa koná sedem dní v týždni a zaregistrovať sa môžete niekoľkými spôsobmi:

prihlaska jazykove kurzy 2019

Vyberáme pre Vás z ponuky skupinových jazykových kurzov do ktorých sa môžete prihlásiť v mesiaci február 2019. Ponuku doplňme neustále o nové kurzy s rôznymi časmi výučby.

Prihlásiť do kurzu sa môžete niekoľkými spôsobmi:

1. Osobnou návštevou v čase otváracích hodín:

pondelok až štvrtok - 8:00 - 18:30
piatok - 8:00 - 16:30

Návštevu mimo otváracích hodín si môžete objednať telefonicky.

2. Na telefonickú registráciu použite telefónne číslo 0905 815 336.

vallis zimny trimester 2019

Dňa 29.11.2018 sa v jazykovej škole Vallis konalo školenie pre učiteľov nemeckého jazyka, organizované v spolupráci s nemeckým vydavateľstvom Klett.

Školenie viedla výborná lektorka a konzultantka pre vzdelávanie vydavateľstva Klett, pani Mgr. Klára Jansová. Po úspechu minuloročného školenia sa počet prihlásených zdvojnásobil a naša prednášková miestnosť praskala vo švíkoch. Zavítali k nám učitelia nemeckého jazyka zo základných, stredných i jazykových škôl, z Trnavy, Bratislavy, blízkeho okolia, ale aj z ďalekých Košíc.

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.