Novinky a udalosti

zapis kurzy jazykove jesen 2020

Všetky skupinové kurzy pre deti, mládež a dospelých začínajú v týždni od 21. a 28. septembra 2020.  Registrácia je možná počas mesiacov august a september.

Vyberte si z najširšej ponuky kurzov pre verejnosť v Trnave.

Individuálne vyučovanie, malé skupiny a firemné kurzy sa začínajú od 2. septembra 2020.

Začnite si rozširovať vedomosti z jazykov už v septembri a prihláste sa na kurzy anglického, nemeckého, talianskeho, španielskeho, francúzskeho, ruského alebo slovenského jazyka.

zapis kurzy jazykove jesen 2020

Projekt je vhodný pre záujemcov v evidencii úradu práce.

Naučte sa cudzí jazyk a otvorte si dvere k lepšiemu zamestnaniu a príležitostiam prostredníctvom projektu KOMPAS+, ktorý sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.

Využite možnosť absolvovať prostredníctvom Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny
kompetenčný kurz - príprava uchádzačov o zamestnanie na uplatnenie sa na trhu s cieľom nadobudnutia kľúčových kompetencií v kompetenčnom kurze s preplatením 100% nákladov kompetenčného kurzu.

letne konverzacne kurzy leto 2020

Komunikujte s istotou. Konverzačné kurzy so slovenským a rodeným lektorom už od začiatočníckej úrovne (A2).

Využite leto naplno a prihláste sa na letné konverzačné kurzy s našim lektorom z Veľkej Británie alebo slovenským lektorom v dvoch rôznych kombináciách a nastaveniach.

Oba kurzy sú zamerané na zlepšenie plynulosti komunikovať v každodenných situáciách. Kurzy s anglickým ale aj slovenským lektorom sú zamerané na rozšírenie slovnej zásoby a zlepšenie výslovnosti. Kurzy sa vyznačujú dynamickosťou a flexibilitou, ktorú študenti obľubujú. Výhodou je možnosť pokračovať v kurzoch aj počas školského roka a tak neustále pracovať na svojich schopnostiach.

letne jazykove kurzy trnava 2020

Otvorte dvere novým príležitostiam a začnite alebo pokračujte v štúdiu aj počas letných mesiacov v kurzoch anglického, nemeckého, španielskeho, talianskeho, francúzskeho a ruského jazyka.

Aj vďaka možnosti znova otvoriť jazykovu školu spúštame vyučovanie v letných mesiacov pre všetky úrovne od začiatočníkov až pokročilých. Kurzy sú otvorené pre všetkých záujemcov, ktorých úroveň bude otestovaná a následne ich zaradíme do najvhodnejšieho jazykového kurzu podľa ich preferencií. 

Ponuku sme rozšírili aj o kurzy kde môžu v jednej triede študovať študenti prezenčne a zároveň online. Vďaka technológiam takýmto spôsobom nevynecháte ani jednu hodinu a budete sa môcť stretnúť so študentami z celého Slovenska.

Tešíme sa na záujem a registrácie počas letných mesiacov. Jazyková škola je otvorená bez obmedzení a lektori sú Vám plne k dispozícii.

 

skupinove_kurzy_online

Už nikdy nevymeškáte žiadnu hodinu! Odteraz je štúdium možné kdekoľvek za výhodných podmienok ako v prezenčnom skupinovom kurze.

Nové technológie nám poskytujú príležitosti a ich správne používanie má pozitívne výsledky na vyučovací proces a odráža sa na zvýšenej spokojnosti študentov a učiteľov.

Tak obrovský prechod na online výučbu sme zatiaľ ešte nezaznamenali a preto sme sa rozhodli okrem individuálnych kurzov ponúknúť online výučbu aj v skupinách.

Na úspešné pripojenie k triede potrebujete počítač s webkamerou, slúchadlá s mikrofónom a stabilné internetové pripojenie. O kvalitnú výučbu a príjemne strávený čas sa postaráme my.

denny tabor trnava 2019

Informácia pre záujemcov - aktualizované 2.6.2020

Organizácia denných tábor cez leto je povolená. Maximálny počet účastníkov (detí, vedúci, a pod.) bude stanovený v súlade s platnými opatreniami. 

Zároveň informujeme rodičov, že sme rozšírili termíny táborov o nové turnusy.

Zvýhodená cena 125€ / dieťa na všetky turnusy v roku 2020.

Ako prihlásiť dieťa na tábor?

Zavolajte nám, napíšte e-mail alebo zatelefonujte. Miesto v tábore Vám rezervujeme a bude potrebné vykonať platbu podľa pokynov. Ak by sa tábory z dôvodu zhoršenej situácie ohľadom COVID - 19 nekonali a ÚVZ SR by nariadil zrušenie ich konania, úhradu Vám pošleme do 3 pracovních dní na Váš bankový účet bez akýchkoľvek storno poplatkov. V inom prípade platí storno podľa obchodných podmienok.

skype vyucba cudzich jazykov

Pre všetkých záujemcov o jazykové kurzy sme si  v tomto období  pripravili  ponuku kurzov angličtiny, nemčiny, taliančiny, španielčiny, francúzštiny a ruštiny prostredníctvom online výučby.

Využite doma svoj čas na obohatenie svojich vedomostí z cudzích jazykov a pridajte sa k desiatkam študentov, ktorí svoje štúdium  v posledných dňoch už naplno rozbehli .

Na vyučovanie sa jazyková škola Vallis rozhodla použiť modrné komunikačné programy, ktorýé sa osvedčil na individuálne kurzy a kurzy v malých skupinách. Dôležitou súčasťou pri spúšťaní online výučby bola pozitívna spätná väzba od učiteľov a študentov, ktorí sa pre takýto spôsob kontaktu rozhodli.

 

hygiena opatrenia2

Aktualizácia 23.10.2020

Z dôvodu najnovších opatrení a aktuálneho vývoja situácie na Slovensku je jazyková škola VALLIS od 26. októbra 2020 zatvorená pre všetkých študentov a verejnosť do odvolania.

Do priestorov školy je povolený vstup len pre učiteľov a zamestnancov. Kurzy budú organizované dištančnou formou / online o čom každého študenta a študentku informujeme e-mailom s možnosťami ako sa na online hodiny môže pripojiť.

Všetky doteraz organizované online kurzy idú podľa pôvodného rozvrhu, prezenčné kurzy budú postupne všetky zmenené na online.

Aj naďalej si môžete objednať pokračovanie v kurze a noví študenti sa môžu zapísať do  individuálnych alebo skupinových kurzov.

Na prechod k online výučbe sme Vám plne k dispozícii na našich kontaktných telefónnych číslach alebo e-mailom.

Želáme Vám veľa zdravia a veríme, že školu budeme môcť otvoriť už čoskoro aj na štúdium v prezenčnej forme.

Aktualizácia 12.10.2020

Aktuálnu situáciu berieme veľmi vážne a dbáme na dodržiavanie všetkých platných hygienických opatrení. Aj napriek tomu, že ešte môžeme organizovať skupinové a individuálne jazykové kurzy prezenčne, radi by sme Vám počnúc týmto dňom ponúkli na výber nasledujúce možnosti:

- prezenčnú výučbu v škole

- pripojenie sa do triedy online (v prípade odcestovania, karantény, choroby a pod.)

Ak sa chcete do triedy pripojiť online, dajte nám, prosím, obratom vedieť a zašleme Vám link na hodinu cez ktorý sa prihlásite. O vývoji Vás budeme informovať e-mailom a na stránke www.vallis.sk 

Aktualizácia 9.9.2020

Nový školský rok je už tu a okrem zapisovania študentov, vyhodnocovania zaraďovacích testov, odpovedania na Vaše otázky sledujeme aj vývoj ohľadom COVID-19.

Jazyková škola Vallis postupuje v prípade opatrení podľa aktuálnych nariadení Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, ktorých správne dodržiavanie a nastavenie konzultujeme s RÚVZ v Trnave.

Od 21.9.2020 začíname kurzy prezenčnou formou vo všetkých vekových kategóriach a všetci účastníci budú informovaní o aktualnej situácii a o potrebách dodržiavania hygienických opatrení pred nastúpením na kurz.

Touto cestou by sme chceli aj poďakovať všetkým študentom, ktorí sú zhovievaví a spoločne nachádzame spoločnú cestu vedenia kurzov aj v tejto situácii. 

Medzi najnovšími novinkami, ktoré sme prijali, je aj vyučovanie skupinových kurzov, kde sú účastníci prítomní osobne, ale aj online vrámci jednej triedy Túto formu sme vyskúšali prvý krát v letných mesiacoch. Na zákalde spätnej väzby od študentov a skúsenosti od lektorov sme školu pripravili technicky a organizačne, aby zvládla aj takúto formu výučby, a aby účastníci kurzov neboli ukrátení o hodiny v žiadnom smere v prípade náhlej zmeny situácie. 

Budeme radi, ak nás v prípade otázok kontaktujte. Sme Vám plne k dispozícii. 

Aktualizácia 27.5.2020

Dovoľte nám poďakovať za Vašu priazeň, trpezlivosť a ochotu vydržať toto ťažké obdobie.

Radi by sme Vám dali vedieť radostnú správu, že po dlhej a náročnej konzultácii a posudzovaní ÚVZ SR a RÚVZ Trnava môžeme školu otvoriť pre všetky typy kurzov - skupinové a individuálne.

Jazyková škola je otvorená od 1.6.2020, 8:00 a pri svojej prevádzke dodržiavame najprísnejšie hygienické opatrenia a v niektorých prípadoch ideme ešte o krok ďalej.

Aj naďalej však bude prebiehať väčšina individuálnych kurzov online. Počet študentov v škole je prísne monitorovaný, ich pohyb a zotvranie v škole limitované a všetky povrchy s ktorými sa môžu dostať do kontaktu sú pravidelne dezinfikované. Škola prijala "Plán preventívnych opatrení pri ochorení COVID - 19" a všetci učitelia a zamestnaci museli prejsť školením, aby mohli vykonávať svoju prácu a stretnúť sa so svojimi študentmi.

V nasledujúcich dňoch oslovíme všetkých našich študentov, ktorí museli prerušiť zimný trimester s informáciami o ďalšom postupe a začiatku ich kurzu. Pre všetkých máme pripravené príjemné novinky v podobe letných kurzov a rôznych možnostiach štúdia cudzích jazykov.

Návštevníkom a záujemcom o kurzy odporúčame využiť telefonický kontakt a e-mail a prosíme ich, aby svoju návštevu starostlivo zvážili.

V prípade akýchkoľvek otázok, sme Vám plne k dispozícii. Prajem všetko dobré.

Tím jazykovej školy VALLIS

vallis folding home small

Vieme, že táto situácia je pre mnohých rodičov náročná a pri písaní úloh z matematiky, slovenčiny, vlastivedy a ďalších povinných predmetov im už na ostatné predmety nezostáva čas.

Z niektorými z nich si deti vedia poradiť aj sami, avšak aj my rodičia sa môžeme stretnúť s učivom, ktoré je aj pre nás náročnejšie a nevieme si s ním rady.

Jedným z týchto predmetov je aj anglický jazyk, ktorého učivo sa stalo v posledných dňoch ako dobrovoľné a nevenuje sa mu dostatočná pozornosť.

zapis2020 jarny trimester jazykove kurzy small

Kurzy v jarnom trimestri začínajú od 6. apríla 2020.

Na skupinové kurzy sa môžete zaregistrovať už teraz. Individuálna výučba alebo malé skupiny otvárame nepretržite počas celého školského roka.

V ponuke nájdete kurzy anglického, nemeckého, španielskeho, talianskeho, francúzskeho, ruského jazyka a slovenčiny pre cudzincov.

Tešíme sa na všetkých študentov so záujmom o štúdium cudzích jazykov.

Registrácia sa koná sedem dní v týždni a zaregistrovať sa môžete niekoľkými spôsobmi:

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Linkedin

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.

Používame Cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.