Novinky a udalosti

vallis zimny trimester 2020

Začíname v týždni od 13. januára 2020. Registrácia na kurzy je možná už teraz a počas celého januára.

Individuálna výučba začína nepretržite počas celého školského roka. Výučba cudzích jazykov vo firmách a pre individuálnych študentov začína 2. januára 2020.

Vykročte v novom roku úspešne a splňte si všetky novoročné predsavzatia. Čakajú na Vás kurzy anglického, nemeckého, španielskeho, talianskeho, francúzskeho a ruského jazyka.

Tešíme sa na všetkých záujemcov o cudzie jazyky v roku 2020!

Registrácia sa koná sedem dní v týždni a zaregistrovať sa môžete niekoľkými spôsobmi:

ielts test skuska trnava 2020

Už po niekoľkýkrát budú môcť všetci záujemcovia o test IELTS zažiť atmosféru skúškového centra British Council v Trnave. Okrem moderných priestorov sa Vám na skúške bude venovať zaškolený personál so skúsenosťami na skúškach po celom Slovensku.

Byť súčasťou tak prestížneho testu ako je IELTS je pre všetkých v jazykovej škole VALLIS veľkým úspechom a svojimi skúsenosťami prispievanie k spokojnosti a vytvoreniu čo najpríjemnejšieho testovacieho prostredia.

Najprestížnejší test z angličtiny, ktorý v roku 2018 absolvovalo 3,5 milióna kandidátov, dostupný v 140 krajinách. IELTS svojou medzinárodnosťou, spravodlivosťou a úctou tým, že sa vyhýba kultúrnej zaujatosti je uznávaný viac ako v 10 000 organizácii, ktorých je len 3400 v USA.

zapis jazykove kurzy trnava 2019

Všetky skupinové kurzy pre deti, mládež a dospelých začínajú v týždni od 23. septembra 2019.  Registrácia je možná počas mesiacov august a september.

Vyberte si z najširšej ponuky kurzov pre verejnosť v Trnave.

Individuálne vyučovanie a firemné kurzy sa začínajú od 2. septembra 2019.

Začnite si rozširovať vedomosti z jazykov už v septembri a prihláste sa na kurzy anglického, nemeckého, talianskeho, španielskeho, francúzskeho, ruského alebo slovenského jazyka.

talentovky registracia detske kurzy

Milý rodič, doprajte deťom to najlepšie vzdelanie.

Príďte zažiť atmosféru jazykovej školy a porozprávaje sa s učiteľmi o možnostiach jazykového vzdelávania pre svoje dieťa.

Tešíme sa na Vás každý deň od 2.9.2019 do 13.9.2019 v čase od 12.30 do 16:30.

Na talentových dňoch vo Vallise sa dozviete zaujímavé informácie o štúdiu cudzích jazykov v detských kurzoch , ktoré organizujeme a možnostiach ďalšieho rozvoja jazykových schopností dieťaťa.

letne individualne jazykove kurzy

Buď o krok vpred a získaj výhodu štúdiom v individuálnom letnom kurze. Počas letných mesiacov otvárame individuálne jazykové kurzy pre nových študentov vo výhodných balíkoch.

Individuálne kurzy otvárame z anglického, nemeckého, španielskeho, talianskeho, francúzskeho, ruského a slovenského jazyka.

Atraktívne balíky individuálnych hodín sme nastavili na základe preferencii našich študentov a ich nastavenie zohľadňuje najčastejšie požiadavky, s ktorými sa stretávame.

Jazyková škola Vallis je počas letných mesiacov, júl a august, otvorená bez obmedzení.

 

letne jazykove kurzy 2019

Objavte svoj pontenciál v svete cudzích jazykov. Počas letných mesiacov otvárame kurzy anglického, nemeckého, španielskeho, talianskeho, francúzskeho a ruského jazyka.

Doprajte si oddych v jazykových kurzoch, ktoré otvárame v malých a veľkých skupinách pre úrovne od úplných začiatočníkov až po pokročilých.

Jazyková škola Vallis je počas letných mesiacov otvorená bez obmedzení počas júla a augusta a naši učitelia sú k dispozícii aj počas letných prázdnin.

Z letnej ponuky vyberáme najpopulárnejšie skupinové kurzy, ktoré už od dvoch študentov.

 

denny tabor trnava 2019

Letná akadémia je denný tábor určený pre deti od 5 do 12 rokov.

Oslávte s nami 10. ročník denného tábora, ktorého tradíciu sme začali v roku 2008. Počas ostatných deviatich ročníkoch sme sa veľa naučili a zažili. Každé leto sme pozorne načúvali deťom a rodičom a hneď na začiatku školského roka sme začali pripravovať nový ročník. 

10. ročník sme pripravovali päť mesiacov (a stále ho zlepšujeme) a vložili sme do neho skúsenosti našich učiteľov cudzích jazykov, animátorov a vedúcich, ktorí sa ho zúčastnili.

Predstavujeme Vám jazykový tábor v Trnave, na ktorý sa tešia každý rok desiatky detí. Každý rok je jedinečný a aj tento rok náš tím animátoriek a vedúcich pripravil pre deti zážitkový program plný neutíchajúceho smiechu a úsmevov. Tábor sme obohatili o jazykový program v ktorom deti budu spoznávať anglický a nemecký jazyk.

Tochtoročný program odkrýva pre všetkých zúčastnených letné zážitky plné nových priateľstiev a dobrodružstiev.

playdate deti spolocenske hry 2019

Aj v jarnom trimestri sme pripravili pre všetky deti zábavné popoludnie. Tretí ročník PLAYDATE sme sa rozhodli zorganizovať aj kvôli veľkej popularite prvého a druhého ročníka.

Spojením dvoch slov “hrať sa” a “stretnúť sa”“ sa označujú stretnutia deti, ktoré sa spolu hrajú. Sú veľmi populárne pre zaneprázdnených rodičov nielen v Spojených Štátoch Amerických ale i na celom svete.

registracia jarny trimester 2019

Jarný trimester začíname v týždni od 8. apríla 2019. 

Individuálna a firemná vybučba začína nepretriže počas celého školského roka.

Vykročte v novom roku úspešne a splnite si všetky novorečné predsavzatia. Čakajú na Vás kurzy anglického, nemeckého, španielskeho, talianskeho, francúszkeho a ruského jazyka.

Registrácia na nový školský rok sa koná sedem dní v týždni a zaregistrovať sa môžete niekoľkými spôsobmi:

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.