Novinky a udalosti

anglictina nas bavi doucovanie

Po úspešnej prvej sérii "Pomáhame deťom s angličtinou" vo februári 2021 pokračujeme so sériou stretnutí "Angličtina nás baví" pre deti na prvom a druhom stupni základných škôl.

S našimi lektormi si spoločne upevnia najdôležitejšie oblasti z anglického jazyka. Cieľom je poskytnúť deťom pomocnú ruku v aktívnom používaní angličtiny.

Dovoľte deťom spoznať doučovanie, ktoré bude pre nich zábava.

Pre rodičov, ktorí majú záujem o ďalšie pokračovanie v online doučovaní sme si pripravili aj osobné konzultácie a možnosť pokračovať v doučovaní individuálne alebo v skupinovou kurze.

 

zmysluplne konverzacie anglictina

Doprajte si konverzačné hodiny angličtiny s naším lektorom Ianom z Veľkej Británie a prekonajte strach z rozprávania v anglickom jazyku. 

Počas nasledujúcich štyroch týždňov máte na výber zo štyroch zaujímavých a aktuálnych tém.

Získate tipy ako zlepšiť svoj životopis, rozšíriť si vedomosti o recyklovaní a životnom prostredí, dozviete sa o každodenných (zlo)zvykoch a spoznáte nové formy efektívneho využitia voľného času.

Pripojte sa na jedno zo stretnutí a spoznajte nových priateľov a možno aj budúcich spolužiakov.

doucovania cudzie jazyky deti online

Vieme, že táto situácia je pre mnohých rodičov náročná a pri písaní úloh z matematiky, slovenčiny, vlastivedy a ďalších povinných predmetov im už na ostatné predmety nezostáva čas.

Z niektorými z nich si deti vedia poradiť aj sami, avšak aj my rodičia sa môžeme stretnúť s učivom, ktoré je aj pre nás náročnejšie a nevieme si s ním rady. Jedným z týchto predmetov je aj anglický jazyk.

Naši lektori, ktorí vyučujú angličtinu sa spojili a ponúkajú deťom svoj čas na upevnenie medzier v angličtine.

zapis kurzy jazykove zima 2021

Vyberte si z najširšej ponuky online kurzov.

Všetky skupinové kurzy pre deti, mládež a dospelých sa konajú online. 

Individuálne vyučovanie, malé skupiny a firemné kurzy plynulo pokračujú v online výučbe. 

Prihlasovanie je otvorené nepretržite. Po uvoľnení pravidiel očakávame návrat k výučbe prezenčne alebo podľa dohody budeme pokračovať online.

V ponuke nájdete kurzy angličtiny, nemčiny, španielčiny, taliančiny, francúzštiny, ruštiny a slovenčiny.

vallis kombinovana vyucba jazykov

Jedinečná šanca pripojiť sa na prezenčné hodiny online.

Nemôžete prísť na hodinu lebo ste zostali dlhšie v práci? Musíte sa starať o dieťa, ktoré nechodí do školy? Ochoreli ste a obávate sa o svoje zdravie a zdravie iných študentov a učiteľov?

S možnosťou kombinovanej výučby už nikdy nezmeškáte žiadnu hodinu. Online výučba sa stala synonymom pokroku v jazykovom vzdelávaní, avšak pripojiť sa na prezenčnú výučbu z pohodlia domova je ďalším krokom.

Jazyková škola Vallis prináša túto možnosť už niekoľko mesiacov. Na hodinu ku svojim spolužiakom v triede sa tak viete pripojiť z celého sveta.
Systém kombinovanej výučby škola intenzívne testovala od septembra 2020 a použitím dostupných technológií a ochote študentov, sme tak výučbu vedeli nastaviť a vyskúšať na reálnych hodinách.

Výsledkom sú spokojní študenti, ktorí sa vedia pripojiť na hodinu a plnohodnotne sa zúčastniť vyučovania.

zapis kurzy jazykove jesen 2020

Všetky skupinové kurzy pre deti, mládež a dospelých začínajú v týždni od 21. a 28. septembra 2020.  Registrácia je možná počas mesiacov august a september.

Vyberte si z najširšej ponuky kurzov pre verejnosť v Trnave.

Individuálne vyučovanie, malé skupiny a firemné kurzy sa začínajú od 2. septembra 2020.

Začnite si rozširovať vedomosti z jazykov už v septembri a prihláste sa na kurzy anglického, nemeckého, talianskeho, španielskeho, francúzskeho, ruského alebo slovenského jazyka.

zapis kurzy jazykove jesen 2020

Projekt je vhodný pre záujemcov v evidencii úradu práce.

Naučte sa cudzí jazyk a otvorte si dvere k lepšiemu zamestnaniu a príležitostiam prostredníctvom projektu KOMPAS+, ktorý sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.

Využite možnosť absolvovať prostredníctvom Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny
kompetenčný kurz - príprava uchádzačov o zamestnanie na uplatnenie sa na trhu s cieľom nadobudnutia kľúčových kompetencií v kompetenčnom kurze s preplatením 100% nákladov kompetenčného kurzu.

letne konverzacne kurzy leto 2020

Komunikujte s istotou. Konverzačné kurzy so slovenským a rodeným lektorom už od začiatočníckej úrovne (A2).

Využite leto naplno a prihláste sa na letné konverzačné kurzy s našim lektorom z Veľkej Británie alebo slovenským lektorom v dvoch rôznych kombináciách a nastaveniach.

Oba kurzy sú zamerané na zlepšenie plynulosti komunikovať v každodenných situáciách. Kurzy s anglickým ale aj slovenským lektorom sú zamerané na rozšírenie slovnej zásoby a zlepšenie výslovnosti. Kurzy sa vyznačujú dynamickosťou a flexibilitou, ktorú študenti obľubujú. Výhodou je možnosť pokračovať v kurzoch aj počas školského roka a tak neustále pracovať na svojich schopnostiach.

letne jazykove kurzy trnava 2020

Otvorte dvere novým príležitostiam a začnite alebo pokračujte v štúdiu aj počas letných mesiacov v kurzoch anglického, nemeckého, španielskeho, talianskeho, francúzskeho a ruského jazyka.

Aj vďaka možnosti znova otvoriť jazykovu školu spúštame vyučovanie v letných mesiacov pre všetky úrovne od začiatočníkov až pokročilých. Kurzy sú otvorené pre všetkých záujemcov, ktorých úroveň bude otestovaná a následne ich zaradíme do najvhodnejšieho jazykového kurzu podľa ich preferencií. 

Ponuku sme rozšírili aj o kurzy kde môžu v jednej triede študovať študenti prezenčne a zároveň online. Vďaka technológiam takýmto spôsobom nevynecháte ani jednu hodinu a budete sa môcť stretnúť so študentami z celého Slovenska.

Tešíme sa na záujem a registrácie počas letných mesiacov. Jazyková škola je otvorená bez obmedzení a lektori sú Vám plne k dispozícii.

 

skupinove_kurzy_online

Už nikdy nevymeškáte žiadnu hodinu! Odteraz je štúdium možné kdekoľvek za výhodných podmienok ako v prezenčnom skupinovom kurze.

Nové technológie nám poskytujú príležitosti a ich správne používanie má pozitívne výsledky na vyučovací proces a odráža sa na zvýšenej spokojnosti študentov a učiteľov.

Tak obrovský prechod na online výučbu sme zatiaľ ešte nezaznamenali a preto sme sa rozhodli okrem individuálnych kurzov ponúknúť online výučbu aj v skupinách.

Na úspešné pripojenie k triede potrebujete počítač s webkamerou, slúchadlá s mikrofónom a stabilné internetové pripojenie. O kvalitnú výučbu a príjemne strávený čas sa postaráme my.

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Linkedin

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.

Používame Cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.