Novinky a udalosti

zapis kurzy jazykove jesen 2020

Všetky skupinové kurzy pre deti, mládež a dospelých začínajú v týždni od 21. septembra 2020.  Registrácia je možná počas mesiacov august a september.

Vyberte si z najširšej ponuky kurzov pre verejnosť v Trnave.

Individuálne vyučovanie, malé skupiny a firemné kurzy sa začínajú od 2. septembra 2020.

Začnite si rozširovať vedomosti z jazykov už v septembri a prihláste sa na kurzy anglického, nemeckého, talianskeho, španielskeho, francúzskeho, ruského alebo slovenského jazyka.

zapis kurzy jazykove jesen 2020

Projekt je vhodný pre záujemcov v evidencii úradu práce.

Naučte sa cudzí jazyk a otvorte si dvere k lepšiemu zamestnaniu a príležitostiam prostredníctvom projektu KOMPAS+, ktorý sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.

Využite možnosť absolvovať prostredníctvom Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny
kompetenčný kurz - príprava uchádzačov o zamestnanie na uplatnenie sa na trhu s cieľom nadobudnutia kľúčových kompetencií v kompetenčnom kurze s preplatením 100% nákladov kompetenčného kurzu.

letne konverzacne kurzy leto 2020

Komunikujte s istotou. Konverzačné kurzy so slovenským a rodeným lektorom už od začiatočníckej úrovne (A2).

Využite leto naplno a prihláste sa na letné konverzačné kurzy s našim lektorom z Veľkej Británie alebo slovenským lektorom v dvoch rôznych kombináciách a nastaveniach.

Oba kurzy sú zamerané na zlepšenie plynulosti komunikovať v každodenných situáciách. Kurzy s anglickým ale aj slovenským lektorom sú zamerané na rozšírenie slovnej zásoby a zlepšenie výslovnosti. Kurzy sa vyznačujú dynamickosťou a flexibilitou, ktorú študenti obľubujú. Výhodou je možnosť pokračovať v kurzoch aj počas školského roka a tak neustále pracovať na svojich schopnostiach.

letne jazykove kurzy trnava 2020

Otvorte dvere novým príležitostiam a začnite alebo pokračujte v štúdiu aj počas letných mesiacov v kurzoch anglického, nemeckého, španielskeho, talianskeho, francúzskeho a ruského jazyka.

Aj vďaka možnosti znova otvoriť jazykovu školu spúštame vyučovanie v letných mesiacov pre všetky úrovne od začiatočníkov až pokročilých. Kurzy sú otvorené pre všetkých záujemcov, ktorých úroveň bude otestovaná a následne ich zaradíme do najvhodnejšieho jazykového kurzu podľa ich preferencií. 

Ponuku sme rozšírili aj o kurzy kde môžu v jednej triede študovať študenti prezenčne a zároveň online. Vďaka technológiam takýmto spôsobom nevynecháte ani jednu hodinu a budete sa môcť stretnúť so študentami z celého Slovenska.

Tešíme sa na záujem a registrácie počas letných mesiacov. Jazyková škola je otvorená bez obmedzení a lektori sú Vám plne k dispozícii.

 

skupinove_kurzy_online

Už nikdy nevymeškáte žiadnu hodinu! Odteraz je štúdium možné kdekoľvek za výhodných podmienok ako v prezenčnom skupinovom kurze.

Nové technológie nám poskytujú príležitosti a ich správne používanie má pozitívne výsledky na vyučovací proces a odráža sa na zvýšenej spokojnosti študentov a učiteľov.

Tak obrovský prechod na online výučbu sme zatiaľ ešte nezaznamenali a preto sme sa rozhodli okrem individuálnych kurzov ponúknúť online výučbu aj v skupinách.

Na úspešné pripojenie k triede potrebujete počítač s webkamerou, slúchadlá s mikrofónom a stabilné internetové pripojenie. O kvalitnú výučbu a príjemne strávený čas sa postaráme my.

denny tabor trnava 2019

Informácia pre záujemcov - aktualizované 2.6.2020

Organizácia denných tábor cez leto je povolená. Maximálny počet účastníkov (detí, vedúci, a pod.) bude stanovený v súlade s platnými opatreniami. 

Zároveň informujeme rodičov, že sme rozšírili termíny táborov o nové turnusy.

Zvýhodená cena 125€ / dieťa na všetky turnusy v roku 2020.

Ako prihlásiť dieťa na tábor?

Zavolajte nám, napíšte e-mail alebo zatelefonujte. Miesto v tábore Vám rezervujeme a bude potrebné vykonať platbu podľa pokynov. Ak by sa tábory z dôvodu zhoršenej situácie ohľadom COVID - 19 nekonali a ÚVZ SR by nariadil zrušenie ich konania, úhradu Vám pošleme do 3 pracovních dní na Váš bankový účet bez akýchkoľvek storno poplatkov. V inom prípade platí storno podľa obchodných podmienok.

skype vyucba cudzich jazykov

Pre všetkých záujemcov o jazykové kurzy sme si  v tomto období  pripravili  ponuku kurzov angličtiny, nemčiny, taliančiny, španielčiny, francúzštiny a ruštiny prostredníctvom online výučby.

Využite doma svoj čas na obohatenie svojich vedomostí z cudzích jazykov a pridajte sa k desiatkam študentov, ktorí svoje štúdium  v posledných dňoch už naplno rozbehli .

Na vyučovanie sa jazyková škola Vallis rozhodla použiť modrné komunikačné programy, ktorýé sa osvedčil na individuálne kurzy a kurzy v malých skupinách. Dôležitou súčasťou pri spúšťaní online výučby bola pozitívna spätná väzba od učiteľov a študentov, ktorí sa pre takýto spôsob kontaktu rozhodli.

 

hygiena opatrenia2

Aktualizácia 9.9.2020

Nový školský rok je už tu a okrem zapisovania študentov, vyhodnocovania zaraďovacích testov, odpovedania na Vaše otázky sledujeme aj vývoj ohľadom COVID-19. 

Jazyková škola Vallis postupuje v prípade opatrení podľa aktuálnych nariadení Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, ktorých správne dodržiavanie a nastavenie konzultujeme s RÚVZ v Trnave.

Od 21.9.2020 začíname kurzy prezenčnou formou vo všetkých vekových kategóriach a všetci účastníci budú informovaní o aktualnej situácii a o potrebách dodržiavania hygienických opatrení pred nastúpením na kurz.

Touto cestou by sme chceli aj poďakovať všetkým študentom, ktorí sú zhovievaví a spoločne nachádzame spoločnú cestu vedenia kurzov aj v tejto situácii. 

Medzi najnovšími novinkami, ktoré sme prijali, je aj vyučovanie skupinových kurzov, kde sú účastníci prítomní osobne, ale aj online vrámci jednej triedy Túto formu sme vyskúšali prvý krát v letných mesiacoch. Na zákalde spätnej väzby od študentov a skúsenosti od lektorov sme školu pripravili technicky a organizačne, aby zvládla aj takúto formu výučby, a aby účastníci kurzov neboli ukrátení o hodiny v žiadnom smere v prípade náhlej zmeny situácie. 

Budeme radi, ak nás v prípade otázok kontaktujte. Sme Vám plne k dispozícii. 

Aktualizácia 27.5.2020

Dovoľte nám poďakovať za Vašu priazeň, trpezlivosť a ochotu vydržať toto ťažké obdobie.

Radi by sme Vám dali vedieť radostnú správu, že po dlhej a náročnej konzultácii a posudzovaní ÚVZ SR a RÚVZ Trnava môžeme školu otvoriť pre všetky typy kurzov - skupinové a individuálne.

Jazyková škola je otvorená od 1.6.2020, 8:00 a pri svojej prevádzke dodržiavame najprísnejšie hygienické opatrenia a v niektorých prípadoch ideme ešte o krok ďalej.

Aj naďalej však bude prebiehať väčšina individuálnych kurzov online. Počet študentov v škole je prísne monitorovaný, ich pohyb a zotvranie v škole limitované a všetky povrchy s ktorými sa môžu dostať do kontaktu sú pravidelne dezinfikované. Škola prijala "Plán preventívnych opatrení pri ochorení COVID - 19" a všetci učitelia a zamestnaci museli prejsť školením, aby mohli vykonávať svoju prácu a stretnúť sa so svojimi študentmi.

V nasledujúcich dňoch oslovíme všetkých našich študentov, ktorí museli prerušiť zimný trimester s informáciami o ďalšom postupe a začiatku ich kurzu. Pre všetkých máme pripravené príjemné novinky v podobe letných kurzov a rôznych možnostiach štúdia cudzích jazykov.

Návštevníkom a záujemcom o kurzy odporúčame využiť telefonický kontakt a e-mail a prosíme ich, aby svoju návštevu starostlivo zvážili.

V prípade akýchkoľvek otázok, sme Vám plne k dispozícii. Prajem všetko dobré.

Tím jazykovej školy VALLIS

vallis folding home small

Vieme, že táto situácia je pre mnohých rodičov náročná a pri písaní úloh z matematiky, slovenčiny, vlastivedy a ďalších povinných predmetov im už na ostatné predmety nezostáva čas.

Z niektorými z nich si deti vedia poradiť aj sami, avšak aj my rodičia sa môžeme stretnúť s učivom, ktoré je aj pre nás náročnejšie a nevieme si s ním rady.

Jedným z týchto predmetov je aj anglický jazyk, ktorého učivo sa stalo v posledných dňoch ako dobrovoľné a nevenuje sa mu dostatočná pozornosť.

zapis2020 jarny trimester jazykove kurzy small

Kurzy v jarnom trimestri začínajú od 6. apríla 2020.

Na skupinové kurzy sa môžete zaregistrovať už teraz. Individuálna výučba alebo malé skupiny otvárame nepretržite počas celého školského roka.

V ponuke nájdete kurzy anglického, nemeckého, španielskeho, talianskeho, francúzskeho, ruského jazyka a slovenčiny pre cudzincov.

Tešíme sa na všetkých študentov so záujmom o štúdium cudzích jazykov.

Registrácia sa koná sedem dní v týždni a zaregistrovať sa môžete niekoľkými spôsobmi:

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.

Používame Cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.