O teste APTIS

skuska aptis vyhodyAptis je flexibilný a inovatívný nástroj od British Council, ktorý pomáha organizáciám na celom svete ohodnotiť a posúdiť znalosť angličtiny. Svojou štruktúrou vie vyhodnotiť všetky štyri zručnosti - rozprávanie, počúvanie, čítanie a písanie alebo len zručnosť relevantnú požiadavkám spoločnosti.

Ak sa vo Vašej organizácii vykonáva jazykové vzdelávanie, Vašou prioritou bude zhodnotenie nadobudnutých zručností z angličtiny relevantným testovacím nástrojom. Až pätnástimi rôznymi kombináciami vie Aptis test vyhovieť individuálnym potrebám. Ponúkame Vám vykonať túto skúšku priamo v Trnave pohodlne a bez nutnosti vycestovať. Absolvujte skúšku online a získajte hodnotenie Vašej jazykovej úrovne čo najskôr.

Jednou z možností je vyhodnotenie napríklad iba časti rozprávanie. Výsledky ponúkajú manažérom dôležitú spätnú väzbu o schopnosti zamestnancov dohovoriť sa na rokovaniach, riešiť pracovné úlohy v angličtine a vyhodnotiť ich pokrok vo vzdelávaní, ak kandidáti vykonávajú test opakovane.

Testom Aptis dokážete otestovať, na akej jazykovej úrovni sa nachádzate a akými jazykovými zručnosťami disponujete. Môžete si vybrať, čo sa bude testovať. Môžete kombinovať všetky 4 základné jazykové kompetencie.  

Čo skúška obsahuje?

  • obsah skúšky je rozdelený na povinnú časť a voliteľnú časť
  • každý účastník skúšky musí absolvovať časť s názvom Gramatika a slovná zásoba
  • k tejto sekcii si môžete ľubovoľne navoliť rôzne variácie voliteľnej časti ako napr: 
  • počúvanie, čítanie, písanie, rozprávanie, počúvanie a čítanie, počúvanie a rozprávanie a rôzne iné
  • celkových možných variácií je 15
  • otestujete sa presne v tom, čo Vaša firma alebo organizácia aktuálne potrebuje a na čo kladie dôraz
  • je tak zabezpečená praktickosť testu a zaručený obsah toho, čo ste si vybrali

 

 

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Linkedin

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.

Používame Cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.