Jazykové certifikáty a štátne skúšky

Buď úspešný s jazykovým certifikátom alebo štátnou skúškou

Medzinárodný certifikát sa stáva samozrejmosťou už aj na Slovensku pri hľadaní zamestnania, odmeňovaní, potvrdení jazykových zručností, vycestovaní alebo štúdiu v zahraničí. Štátna jazyková škúška plní dôležitú funkciu pri  rozšírení podnikateľských možností, zvyšovaní kvalifikačných predpokladov a uplatnení sa vo verejnom alebo súkromnom sektore na Slovensku. Obe tieto skúšky sú pre každého záujemcu výhodou.

Vallis - jazykové vzdelávanie, s.r.o., bola ustanovená za skúškové centrum British Council pre Trnavu a Trnavský kraj v roku 2012 a patrí medzi centrá na Slovensku, ktoré môže registrovať a vykonávať jazykové skúšky CAMBRIDGE, IELTS a APTIS. Na tieto jazykové skúšky môžeme záujemcov pripravovať a zároveň tieto skúšky aj vykonávať priamo v Trnave.

 medzinarodne certifikaty statna skuska

Okrem vykonávania určitých typov skúšok je možné sa prihlásiť  aj na prípravu na iné typy medzinárodných testov a štátne jazykové skúšky. Individuálne prípravné kurzy otváramé podľa požiadaviek záujemcov kedykoľvek počas roka. Skupinové prípravné kurzy otvárame  podľa záujmu účastníkov a naplnení kapacít skupiny.

Ponuka prípravných kurzov a skúšok

Ponuka prípravných kurzov

Výhodou prípravy alebo absolvovania skúšky v jazykovej škole Vallis, je možnosť stretnúť špeciálne vyškolený personál s najnovšími poznatkami o medzinárodných testoch a certifikátoch. Učitalia používajú aktualizované  materiály na konkrétny školsky rok a administrátori skúšok sú taktiež  zaškoľovaní na zmeny v organizovaní skúšok podľa medzinárodných štandardov. 

Preto je výhodou, ak si ako miesto svojej prípravy vyberiete oficiálne prípravné a skúškové centrum. Máte záruku, že všetky informácie sú aktuálne a presné nielen zo strany učiteľov, ale aj z administratívnej stránky. 

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Linkedin

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.

Používame Cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.