technicke poziadavky online zvuk

K online výučbe neodmysliteľne patrí aj kvalitný zvuk, ktorý je základom pre kvalitnú hodinu.

Na výber máme veľa možností, ktoré vedia splniť štandardy kladené na online vyučovanie. Študetnom odporúčame, aby si zabezpečili slúchadlá s mikrofónom, ktoré poskytujú lepší zážitok z hodiny.

Na trhu sa nachádza obrovské množstvo zariadení, z ktorých si viete vybrať. Medzi najčastejšie druhy techniky, s ktorou sa stretávame na hodinách sú:

technicke poziadavky online kamera

Pri online výučbe je okrem dostatočného pripojenia na internet, kvalitného zvuku potrebná aj kvalitná kamera.

V nasledujúcom návode ako si zabezpečiť čo najkvalitnejší obraz prinašamie niekoľko postrehov z online hodín a technické informácie o odporúčaných kamerách.

Viaceré z týchto odporúčani okamžite zlepšia Váš zážitok z online vyučovania a prinesú plynulejší a ostrejší obraz.

Ak si chcete s nami overiť technickú pripravenosť alebo máte akékoľvek otázky, kontaktovať nás môžete telefonicky alebo e-mailom.

technicke poziadavky online vyucby 2

Dôkladná technická príprava pred online vyučovaním je rozhodujúci faktor pri skúsenosti a spokojnosti s online výučbou.

Každý deň sa stretávame s rôznymi otázkami: “Ako sa môžem pripojiť na hodinu? Ktorý program používate? Budem mať dostatočné pripojenie?”

Z dôvodu zvyšovania požiadaviek komunikačných programov na internetové pripojenie a technické vybavenie, sme pripravili krátky návod a technické informácie k najčastejším otázkam.

Ak si chcete s nami overiť technickú pripravenosť alebo máte akékoľvek otázky, kontaktovať nás môžete telefonicky alebo e-mailom.

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Linkedin

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.

Používame Cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.