Individuálne jazykové kurzy

Pre jedného študenta

Keďže ide o individuálne vyučovanie, nastavenie kurzu a témy, ktoré máte záujem študovať, si volíte sami. Lektor sa snaží hodinu vždy prispôsobiť tak, aby vyhovel Vašim aktuálnym potrebám. Vyučovanie prebieha tak, že si spolu s lektorom stanovíte plán, ktorý treba na hodinách nasledovať. Kurzy tohto typu sú zamerané na aktuálne potreby a požiadavky študentov v nich.

kurzy individualna vyucba trnava

Charakteristika individuálnych stretnutí

  • časová flexibilita a prispôsobenie sa pri tvorbe rozvrhu - lektor sa prispôsobuje Vášmu rozvrhu a potrebám
  • možnosť vyučovania v časoch od 7:00 do 20:30
  • štúdijná literatúra nie je zahrnutá v cene kurzu.

Dni, čas a dĺžka vyučovania

Keďže kurzy sú individuálne, dĺžku trvania, frekvenciu výučby a dni konania si volíte sami po dohode s lektorom. Najžiadanejšie kurzy sú v trvaní 45 min., 60 min., 90 min., 120 min., 180 min x Vami objednaný počet stretnutí.

Neoddeliteľnou súčasťou individuálnych kurzov je ich odbornosť. Prehľad oblastí, ktoré vyučujeme, si môžete pozrieť v ponuke "Odborné kurzy."

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Linkedin

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.

Používame Cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.