Slovenský jazyk

Doučovanie slovenčiny pre cudzincov

Kurzy slovenčiny pre všetkých cudzincov, ktorí sa snažia naučiť slovenský jazyk, prípadne už majú základy a chcú sa v jazyku viac zlepšiť. Naučte sa zaujímavou a efektívnou formou čítať, písať a rozprávať po slovensky. Kurzy otvárame celoročne vo všetkých úrovniach a je možné ich navštevovať skupinovo alebo individuálne.

bratislavky hrad slovencina trnava

Využite jedinečnú ponuku študovať slovenčinu v priateľskej atmosfére ľudí, ktorí sú s Vami "na jednej lodi". Lektor Vás pripraví zvládať základnú komunikáciu v domácom jazyku, doplnenú o vysvetlenie a precvičenie dôležitých gramatických javov. V našich kurzoch sa sústreďujeme na doučovanie slovenčiny v týchto oblastiach:

  • zlepšenie komunikačných zručností s dôrazom na každodennú (formálnu a neformálnu) komunikáciu,
  • rozvoj slovnej zásoby,
  • upevnenie gramatiky slovenského jazyka,
  • písanie oficiálnych aj neoficiálnych dokumentov,
  • problematické témy a javy špecifické pre konkrétnu skupinu.
  • možnosť ukončiť kurz absolvovaním certifikátu ECL, ktorý je platným dokladom dokazujúcim znalosti zo slovenského jazyka v celej Európskej únii.

Doučovanie slovenčiny pre deti a mládež

Kurzy doučovania slovenčiny sú vhodné pre deti a mládež na základných a stredných školách.

Ak máš pocit, že si potrebuješ lepšie precvičiť diktáty, niektoré cvičenia, gramatiku či literatúru, prihlás sa k nám na jazykový kurz!

Viac sa slovenčine pre deti sa dozviete na tejto stránke alebo si vyberte doučovanie slovenčiny pre mládež.

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Linkedin

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.

Používame Cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.