Skúška ADVANCED C1

Skúška CAE má vedúce postavenie pri preukazovaní jazykových schopností na zahraničných univerzitách v USA, Kanade alebo v Austrálii na úrovni C1, ktorá preukazuje, že študent zvládne štúdium v cudzom jazyku. CAE je vhodnou skúškou pre tých, ktorí sa chcú vydať akademickým a odborným smerom. Úspešný kandidát je pripravený sebavedomo komunikovať pri štúdiu alebo pri budovaní a rozvíjaní si kariéry. Skúška CAE je taktiež uznávaná ako náhrada maturitnej skúšky na úrovni C1.

Ak naozaj túžite študovať alebo pracovať v anglicky hovoriacej krajine, potrebujete medzinárodne akceptovanú skúšku. Certifikát CAE akceptuje viac než 3000 zamestnávateľov, univerzít, fakúlt, vládnych inštitúcií a iných organizácií po celom svete. Akceptujú ho všade, kde sa vyžaduje vysoká úroveň angličtiny.

Preukážete ním

  • fakultám a univerzitám, že ste schopný študovať v angličtine
  • zamestnávateľom, že dokážete používať angličtinu v náročných medzinárodných pracovných situáciách
  • pomôže Vám pri získaní víz na prácu alebo štúdium v takých krajinách, ako napr. Spojené kráľovstvo alebo Austrália

Prípravné kurzy

Ponúkame Vám výbornú príležitosť pripraviť sa na tento certifikát. Naši lektori sú Vám plne k dispozícii, aby ste sa s nimi zodpovedne pripravili na všetky časti skúšky. Upevníme a precvičíme si spolu Vaše konverzačné schopnosti, gramatiku, terminologické minimum, upozorníme Vás na najčastejšie chyby, ktorých sa študenti dopúšťajú, a, samozrejme, pridáme aj nejaké tie zaujímavosti z anglických reálií. V rámci prípravy sa zameriame na rozvoj týchto schopností:

  • efektívne komunikovať na manažérskej a profesionálnej úrovni
  • pripraviť sa na bežný život v anglicky hovoriacich krajinách
  • efektívne participovať na pracovných stretnutiach a akademických prednáškach či seminároch
  • zvládnuť komplexné a náročné výskumy
  • adekvátne reagovať v rôznych kultúrnych a sociálnych situáciách a i.

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Linkedin

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.

Používame Cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.