Novinky a udalosti

medzinarodne jazykove testy certifikaty firmy

Medzinárodný certifikát sa stáva samozrejmosťou už aj na Slovensku pri hľadaní zamestnania, odmeňovaní, potvrdení jazykových zručností, vycestovaní alebo štúdiu v zahraničí. Vzrastajúcim trendom je používanie testovania ako nástroja kontroly efektivity vzdelávania zamestnancov. Výsledky testovania môžu prispieť k lepším rozhodnutiam pri rozvoji a tréningových potrebách v každej spoločnosti.

preco potrebuju spolocnosti cudzie jazyky

Existujú viaceré spôsoby, ako pomôcť spoločnostiam zlepšiť ich postavenie na trhu a zvýšiť ich úspech. Dôležitou súčasťou, ale zároveň nie jedinou, je rozvoj jazykových a interkultúrnych zručností zamestnancov spoločnosti. Dôvody, prečo rozvíjať spoločnosť a zároveň zamestnancov, sa hľadajú jednoducho v prípade, ak je hlavným zdrojom dôvodu zložitá finančná situácia, ktorá sa môže zlým rozhodnutím prehĺbiť.

Zvyčajne spoločnosti nemajú dostatok zdrojov na vyčíšlenie stratených príležitostí  a z tohto dôvodu sa nemajú o čo oprieť pri rozhodovaní sa o ich strategickom rozvoji, ktorý by im napomohol k získaniu nových príležitostí.

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.