Novinky a udalosti

LETNÁ AKADÉMIA - DENNÝ TÁBOR - 10. ROČNÍK

denny tabor trnava 2019

Letná akadémia je denný tábor určený pre deti od 5 do 12 rokov.

Oslávte s nami 10. ročník denného tábora, ktorého tradíciu sme začali v roku 2008. Počas ostatných deviatich ročníkoch sme sa veľa naučili a zažili. Každé leto sme pozorne načúvali deťom a rodičom a hneď na začiatku školského roka sme začali pripravovať nový ročník. 

10. ročník sme pripravovali päť mesiacov (a stále ho zlepšujeme) a vložili sme do neho skúsenosti našich učiteľov cudzích jazykov, animátorov a vedúcich, ktorí sa ho zúčastnili.

Predstavujeme Vám jazykový tábor v Trnave, na ktorý sa tešia každý rok desiatky detí. Každý rok je jedinečný a aj tento rok náš tím animátoriek a vedúcich pripravil pre deti zážitkový program plný neutíchajúceho smiechu a úsmevov. Tábor sme obohatili o jazykový program v ktorom deti budu spoznávať anglický a nemecký jazyk.

Tochtoročný program odkrýva pre všetkých zúčastnených letné zážitky plné nových priateľstiev a dobrodružstiev.

REGISTRUJTE SA UŽ DNES NA ZIMNÉ KURZY - JANUÁR 2019

vallis zimny trimester 2019

Začíname v týždni od 14. januára 2019. Registrácia na kurzy je možná už teraz a počas celého januára.

Individuálna vybučba začína nepretriže počas celého školského roka. Výučba cudzích jazykov vo firmách a pre individuálnych študentov začína 2. januára 2019.

Vykročte v novom roku úspešne a splnite si všetky novorečné predsavzatia. Čakajú na Vás kurzy anglického, nemeckého, španielskeho, talianskeho, francúszkeho a ruského jazyka.

Registrácia na nový školský rok sa koná sedem dní v týždni a zaregistrovať sa môžete niekoľkými spôsobmi:

EFEKTÍVNE A CIELENÉ VYUČOVANIE NEMECKÉHO JAZYKA - SEMINÁR

vallis zimny trimester 2019

Dňa 29.11.2018 sa v jazykovej škole Vallis konalo školenie pre učiteľov nemeckého jazyka, organizované v spolupráci s nemeckým vydavateľstvom Klett.

Školenie viedla výborná lektorka a konzultantka pre vzdelávanie vydavateľstva Klett, pani Mgr. Klára Jansová. Po úspechu minuloročného školenia sa počet prihlásených zdvojnásobil a naša prednášková miestnosť praskala vo švíkoch. Zavítali k nám učitelia nemeckého jazyka zo základných, stredných i jazykových škôl, z Trnavy, Bratislavy, blízkeho okolia, ale aj z ďalekých Košíc.

KOĽKO HODÍN BY SOM SA MAL VENOVAŤ CUDZIEMU JAZYKU?

kolko hodin ucit sa cudzi jazyk

Často od Vás dostávame otázku, koľko hodín treba k tomu, aby ste dosiahli vyššiu úroveň. Podľa Cambridge English je potrebné, aby študent absolvoval približne 200 hodín s kvalifikovaným pedagógom na to, aby sa jeho úroveň zvýšila.

Je tu niekoľko faktorov ovplyvňujúcich ako dlho sa musíte štúdiu venovať, aby ste dosiahli požadovanú úroveň:

VIANOČNÝ DETSKÝ VEČER 2018

detsky vecierok jazykova skola 2018

V piatok 7.12.2018 sa brány jazykovej školy Vallis znova otvorili našim najmladším študentom, ich rodičom a priateľom, aby si s nami užili už 5. ročník Detského vianočného večierka.

ROZVRH A REGISTRÁCIA - JESENNÉ KURZY 2018

zapis na jesenne kurzy 2018 trnava

Začíname 24. septembra 2018. Registrácia je možná počas celého mesiaca.

Kurzy sa otvárajú priebežne počas celého trimestra podľa záujmu kandidátov.

Individuálne vyučovanie sa začína kedykoľvek počas celého školského roka.

Začnite si rozširovať vedomosti z jazykov už v septembri.

TALENTOVKY VO VALLISE - DETSKÉ JAZYKOVÉ KURZY

jazykove-kurzy-mala-skupina-leto-2018

Milí rodičia!

Využite jedinečnú možnosť, ktorú Vám ponúkame. Príďte do jazykovej školy VALLIS spolu s Vašimi deťmi na talentové skúšky, ktoré zabezpečia správne a efektívne zaradenie dieťaťa do jazykového kurzu. Máte možnosť nielen overiť si, ako na tom s angličtinou skutočne je, ale aj prihlásiť ho k nám na kurz a umožniť mu rozvíjanie a zdokonaľovanie sa v cudzom jazyku.

PRIPRAV SA NA PRIJÍMACIE SKÚŠKY, MONITOR 9 A MATURITU ZO SLOVENČINY

zapis na jesenne kurzy 2018 trnava

Pripravuješ sa na prijímacie skúšky, Monitor 9 alebo maturitu? Chcel by si si zlepšiť čítanie s porozumením alebo gramatiku zo SLOVENČINY?

Ak sa bojíš čítania dlhších textov a nikto ti až doteraz nepovedal o technikách čítania, ktoré ti pomôžu rýchlo ho pochopiť a získať čas na riešenie alebo kontrolu iných úloh, neváhaj a prihlás sa k nám na jazykový kurz. 

NOVINKA: KURZY NEMČINY PRE DETI OD 6 DO 10 ROKOV !

vallis detske kurzy nemcina

Kurzy nemeckého jazyka pre mládež a dospelých sa tešia veľkej obľube. Sú veľmi obľúbené vo forme skupinových, individuálnych a firemných jazykových kurzov.

V novom roku sme sa rozhodli aktívne podieľať na zvyšovaní obľúbenosti a atraktívnosti nemeckého jazyka aj u mladšej kategórie školákov.

NOVINKA: DETSKÉ KURZY S ODBORNOU ASISTENTKOU

vallis deti asistentka

Máte už plné zuby toho, že je Vaše dieťa v škole pozadu a cítite, že pozornosti a venovaného času na hodine by mu pomohlo?

Ak Vám záleží na tom, aby nestratilo záujem o učenie sa jazykov a dokázalo byť rovnocenným partnerom svojich kamarátov, prihláste ho k nám na detský jazykový kurz.

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.