Novinky a udalosti

vallis folding home small

Vieme, že táto situácia je pre mnohých rodičov náročná a pri písaní úloh z matematiky, slovenčiny, vlastivedy a ďalších povinných predmetov im už na ostatné predmety nezostáva čas.

Z niektorými z nich si deti vedia poradiť aj sami, avšak aj my rodičia sa môžeme stretnúť s učivom, ktoré je aj pre nás náročnejšie a nevieme si s ním rady.

Jedným z týchto predmetov je aj anglický jazyk, ktorého učivo sa stalo v posledných dňoch ako dobrovoľné a nevenuje sa mu dostatočná pozornosť.

Učenie pre deti by uľahčilo vysvetlenie od učiteľa formou videí alebo online hodiny. V tejto vypätej situácie sa však sústreďuje pozornosť na memorovanie slovíčok a upevňovanie už nadobudnutých znalostí z cudzieho jazyka.

Vallis chce pomôcť všetkým deťom a rodičom s domácimi úlohami, ktoré deti v dnešných dňoch dostávajú z angličtiny. Naši lektori, ktorí vyučujú angličtinu sa spojili a ponúkajú svoj čas deťom úplne zadarmo.


Pre koho je tento projekt určený?

Pre deti v prvom až deviatom ročníku základnej školy.

Ako sa s nami budete môcť spojiť?

utorok, 24.3.2020 v čase od 14.00 – 14.45. Zatiaľ spúšťame tento jeden čas, ktorý by sme chceli aj na základe skúsenosti a záujmu detí a rodičov rozšíriť.

Ako sa môžem prihlásiť?

Spoj sa s nami na Vallis skype https://join.skype.com/invite/atqhmuJdOgH3 a napíš nám s čím by sme ti mali pomôcť. Pre spojenie musíš mať nainštalovaný program SKYPE. Ak máte možnosť zašlite nám oskenovanú (odfotenú) domácu úlohu vopred.

Čo sa nás môžeš opýtať?

Zavolať nám môžeš ty alebo rodič a radi mu vysvetlíme zadanie z angličtiny. Vysvetlíme ti ako zadanie vyplniť, kde nájsť ďalšie informácie a pomôcť ti k jeho zvládnutiu. V záujme, aby sme pomohli čo najväčšiemu počtu detí a rodičov je dôležité dĺžku hovoru prispôsobiť tak, aby mal každý rovnakú šancu.

Tešíme sa na teba!

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.