Novinky a udalosti

vallis vyhodnotenie dotaznika feb 2021

Vo februári 2021 sme vykonali dotazníkový prieskum spokojnosti počas online výučby. Oslovili sme študentov v skupinových a firemných kurzoch, pričom sme obdržali vyplnené dotazníky od 131 respondentov.

 Čo povedali študenti

  • “Páči sa mi pripravenosť lektora na hodinu, prichádza so zaujímavými textami a cvičeniami, nedrží sa iba knihy.
  • “Veľmi kvalitná lektorka, odborne aj ľudsky.”
  • “Páči sa mi nasadenie vedenia jazykovky (zaujíma ich názor, aká bola hodina).”
  • “Lektorka je vždy perfektne pripravená, vysvetľuje učivo jednoducho a zaujímavou formou.”

Ako naši študenti sa môžete stretnúť s pravidelnou spätnou väzbou na jazykových kurzoch každé tri mesiace. Spätná väzba od študentov nám pomáha získať dôležité informácie o výučbe, ktoré následne vyhodnocujeme v rámci našej pracovnej skupiny učiteľov a manažmentu školy.

Radi by sme sa s Vami podelili o informácie z dotazníkov, ktoré sme vykonali v polovici zimného trimestra 2021, ktoré nám priniesli nasledujúce výsledky.

Viacerí z Vás majú otázky, ako sa na výučbu pripojiť a či všetko bude fungovať. Až 92% respondentov potvrdilo, že disponovali všetkými informáciami ako sa pripraviť a pripojiť na hodinu.

vallis vyhodnotenie dotaznika feb 2021 2

Dotazník hodnotil aj prácu učiteľov, kde sa opäť dosiahli výnimočné výsledky v skupinových kurzoch pre verejnosť v troch oblastiach a respondenti odpovedali rozhodne súhlasím v 94,6% zaslaných odpovedí.

  • príprava učiteľov na hodiny
  • efektívneho využitia hodín
  • podpora študentov aktívne sa zapájať počas online hodín

Ako ste spokojní s našimi službami a odporučili by ste ich svojim priateľom, kolegom a známym? Skupinové kurzy pre verejnosť sa tešia veľkej obľube a až 94,6% by odporučilo jazykovú školu Vallis.

vallis vyhodnotenie dotaznika feb 2021 1

V dotazníku sme sa zamerali aj na technické aspekty výučby, organizáciu vyučovania a vynaložili sme maximálne úsilie na riešenie všetkých doplňujúcich otázok a komentárov v dotazníkoch.

Vytvorili sme sekciu “Technické požiadavky”, kde sa môžete dozvedieť rady ako nastaviť zvuk, video a techniku, aby ste mali čo najlepší zážitok z výučby. Knižnicu sme rozšírili o nové tituly vo forme interaktívnych učebníc, a tak podporili rôznorodosť používaných nástrojov.

Samozrejmosťou je technická podpora študentom a učiteľom, ktorí sa na nás môžu obrátiť.

Študenti nás hodnotia počas celého roka a ich reakcie si môžete prečítať na stránke jazykovej školy VALLIS: https://g.page/vallistrnava/review?rc.

Budeme radi, ak nás kontaktujete s otázkami telefonicky alebo e-mailom.

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Linkedin

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.

Používame Cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.