Novinky a udalosti

ielts test skuska trnava 2020

Už po niekoľkýkrát budú môcť všetci záujemcovia o test IELTS zažiť atmosféru skúškového centra British Council v Trnave. Okrem moderných priestorov sa Vám na skúške bude venovať zaškolený personál so skúsenosťami na skúškach po celom Slovensku.

Byť súčasťou tak prestížneho testu ako je IELTS je pre všetkých v jazykovej škole VALLIS veľkým úspechom a svojimi skúsenosťami prispievanie k spokojnosti a vytvoreniu čo najpríjemnejšieho testovacieho prostredia.

Najprestížnejší test z angličtiny, ktorý v roku 2018 absolvovalo 3,5 milióna kandidátov, dostupný v 140 krajinách. IELTS svojou medzinárodnosťou, spravodlivosťou a úctou tým, že sa vyhýba kultúrnej zaujatosti je uznávaný viac ako v 10 000 organizácii, ktorých je len 3400 v USA.

Kandidáti si môžu vybrať z dvoch modulov:

  • IELTS Academic je odporúčaný ak sa hlásite na zahraničnú univerzitu alebo chcete pracovať na odbornej pozícii v anglicky hovoriacej krajine
  • IELTS General je odporúčaný ako dôkaz jazykových znalosti v každodenných situáciách a na pracovisku.

Medzi nesporné výhody testu patrí jeho dĺžka 2 hod. a 45 min., možnosť voľby dvoch modulov zohľadňujúce potreby kandidátov, rýchle výsledky už na 13. deň od dátumu skúšky a prehľadné ohodnotenie v stupnici od 1 do 9 a porovnanie s výsledkom podľa Európskeho referenčného rámca.

Každý kandidát sa má možnosť registrovať online na https://ielts.britishcouncil.org/slovakia

V Trnave dňa 1. februára 2019 môžete absolvovať test klasicky na papieri v cene 209 €. Všetky potrebné informácie Vám radi poskytneme telefonicky, e-mailom alebo osobne v čase otváracích hodín.

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.