Novinky a udalosti

playdate deti spolocenske hry 2019

Aj v jarnom trimestri sme pripravili pre všetky deti zábavné popoludnie. Tretí ročník PLAYDATE sme sa rozhodli zorganizovať aj kvôli veľkej popularite prvého a druhého ročníka.

Spojením dvoch slov “hrať sa” a “stretnúť sa”“ sa označujú stretnutia deti, ktoré sa spolu hrajú. Sú veľmi populárne pre zaneprázdnených rodičov nielen v Spojených Štátoch Amerických ale i na celom svete.

Pridajte sa k nám a poďte sa s nami zahrať 17. mája 2019 v čase od 16:30 do 18:45 hod.

Na všetky deti od škôlkarov až po teenagerov sa teší tím našich lektoriek, ktoré majú pre ne pripravené rôzne hravé aktivity, tvorivé dielničky a množstvo zábavy.

Srdečne pozývame všetky deti, rodičov nadšencov hier. Všetkých súťažiacich čaká občerstvenie a lákavá odmena. O zážitky, plné brušká a smädné hrdielka bude postarané a Vy si prineste dobru náladu.

Kto? všetky deti, rodičia, všetci príbuzní a kamaráti
Kedy? v piatok 17. mája 2019 od 16:30 - 18:45
Kde: Vallis - jazykové vzdelávanie, Trhová 1/A
Vstupné? dobrá nálada

P.S.: O deti sa postarajú naše skvelé animátorky a lektorky. Rodičia si zatiaľ v meste môžu vybaviť čo potrebujú. Hraniachtivých rodičov samozrejme radi zapojíme.

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.

Používame Cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.