Novinky a udalosti

denny tabor trnava 2019

Letná akadémia je denný tábor určený pre deti od 5 do 12 rokov.

Už toto leto opäť privítame deti v dennom detskom tábore "Letná Akadémia 2020". Dve jednotky spojené dokopy, to je jedenásty (11.) ročník. Ako sa budeme zabávať v tomto ročníku, si určite prečítajte v nasledujúcich riadkoch.

Každý rok sa snažíme priniesť deťom to najlepšie z minulých ročníkov a aj vďaka pozitívnej spätnej väzbe od detí a ich rodičov, sme sa rozhodli pridať ďalšie dva turnusy v mesiaci júl a august. Takto budú mať možnosť  zúčastniť sa všetky deti.

 Za posledných päť rokov sme v dennom tábore privítali presne 280 detí. Kapacita denného tábora nám dovoľuje každý turnus privítať 15 až 20 detí, čo je výborný počet pre dvoch animátorov a dvoch učiteľov, ktorí sa deťom môžu naplno venovať.

Ako i po minulé ročníky, počas Letnej akadémie nebude prebiehať žiadne nudné vyučovanie. Budeme sa celý deň zabávať rozmanitou škálou hier, scénok, súťaží, aktivít, pesničiek, umeleckých aktivít a výletov. Súčasťou programu je hlavne aktívny pohyb detí a pre deti  zábavné lekcie angličtiny a nemčiny v ranných alebo v poobedných hodinách, každá   v trvaní 60 minút. 

Populárne témy a výlety nebudú chýbať ani v tomto ročníku. Program denného tábora spája vzdelávacie aktivity s aktívnym pohybom detí, ktorý im pomáha spoznať svet okolo seba. Akadémia tak prináša do vzdelávania i nové prvky, ktoré robia deti šťastnými a pomôžu im osvojiť si skúsenosti z každodenných zážitkov.

Tešíme sa na Vášu účasť.

O dennom tábore sa môžete dozvedieť viac na stránke venovanej táboru www.anglickytabor.sk alebo nás kontaktujte osobne, e-mailom alebo telefonicky a radi Vám odpovieme na všetky otázky.

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.