Novinky a udalosti

denny tabor trnava 2019

Letná akadémia je denný tábor určený pre deti od 5 do 12 rokov.

Oslávte s nami 10. ročník denného tábora, ktorého tradíciu sme začali v roku 2008. Počas ostatných deviatich ročníkoch sme sa veľa naučili a zažili. Každé leto sme pozorne načúvali deťom a rodičom a hneď na začiatku školského roka sme začali pripravovať nový ročník. 

10. ročník sme pripravovali päť mesiacov (a stále ho zlepšujeme) a vložili sme do neho skúsenosti našich učiteľov cudzích jazykov, animátorov a vedúcich, ktorí sa ho zúčastnili.

Predstavujeme Vám jazykový tábor v Trnave, na ktorý sa tešia každý rok desiatky detí. Každý rok je jedinečný a aj tento rok náš tím animátoriek a vedúcich pripravil pre deti zážitkový program plný neutíchajúceho smiechu a úsmevov. Tábor sme obohatili o jazykový program v ktorom deti budu spoznávať anglický a nemecký jazyk.

Tochtoročný program odkrýva pre všetkých zúčastnených letné zážitky plné nových priateľstiev a dobrodružstiev.

Ako i po minulé ročníky počas Letnej akadémie nebude prebiehať žiadne vyučovanie, budeme sa celý deň zabávať počas rozmanitej škály hier, scénok, súťaží, aktivít, pesničiek, umeleckých aktivít a výletov. Súčasťou programu je aktívny pohyb detí a výučba angličtiny a nemčiny v ranných a poobedných hodinách v jazykových blokoch v trvaní 60 minút.

Spokojnosť detí s novým programom testujeme už deväť rokov a populárne témy nebudú chýbať ani v tomto ročníku. Program denného tábora spája vzdelávacie aktivity s aktívnym pohybom detí, ktorý im pomáha spoznať svet okolo seba. Akadémia tak prináša do vzdelávania nové prvky, ktoré deti robia šťastnými a pomôžu im osvojiť si skúsenosti z každodenných výletov.

Tešíme sa na Vášu účasť.

O dennom tábore sa môžete viac dozvedieť na stránke venovanej táboru alebo nás kontaktujte osobne, e-mailom alebo telefonicky a radi Vám odpovieme na všetky otázky.

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.