Novinky a udalosti

vallis kombinovana vyucba jazykov

Jedinečná šanca pripojiť sa na prezenčné hodiny online.

Nemôžete prísť na hodinu lebo ste zostali dlhšie v práci? Musíte sa starať o dieťa, ktoré nechodí do školy? Ochoreli ste a obávate sa o svoje zdravie a zdravie iných študentov a učiteľov?

S možnosťou kombinovanej výučby už nikdy nezmeškáte žiadnu hodinu. Online výučba sa stala synonymom pokroku v jazykovom vzdelávaní, avšak pripojiť sa na prezenčnú výučbu z pohodlia domova je ďalším krokom.

Jazyková škola Vallis prináša túto možnosť už niekoľko mesiacov. Na hodinu ku svojim spolužiakom v triede sa tak viete pripojiť z celého sveta.
Systém kombinovanej výučby škola intenzívne testovala od septembra 2020 a použitím dostupných technológií a ochote študentov, sme tak výučbu vedeli nastaviť a vyskúšať na reálnych hodinách.

Výsledkom sú spokojní študenti, ktorí sa vedia pripojiť na hodinu a plnohodnotne sa zúčastniť vyučovania.

Pripojenie sa k výučbe

Jazyková škola disponuje kvalitným technickým vybavením, kde je študent k triede pripojený pomocou:

  • kamery so širokým zorným uhlom až 120° čo poskytuje komfortný pohľad na celú triedu a všetkých spolužiakov,
  • videohovor je prenášaný na interaktívnu tabuľu / televízor a preto sa môžu pripojiť aj viacerí študenti súčasne,
  • zvuk je prenášaný samostatným mikrofónom s dosahom až 3 m čo pokryje celú triedu, Mikrofóny automaticky potláčajú šum a spoločne s dodatočným softvérovým prepojením prinášajúcim výbornú kvalitu zvuku, bezpečné a stabilné internetové pripojenie ponúka kvalitný obraz 1080p Full HD s rozlíšením 12 megapixelov,
  • tabuľa je nahradená interaktívnou online tabuľou, ktorú vidia prítomní študenti a všetci, ktorí sú pripojení online,
  • digitalizované knihy dokážu okamžite prehrávať audio nahrávky a videá a prenášať ich v triede a študentom online bez sekania.

Čo si potrebujete zaobstarať ?

  • Notebook alebo telefón s kamerou
  • Stabilné internetové pripojenie
  • Odporúčame: mikrofón alebo sluchadlá

O možnostiach prihlásenia na nový trimester sa môžete dočítať v nasledujúcom článku: REGISTRÁCIA - ZIMNÉ JAZYKOVÉ KURZY 2021

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Linkedin

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.

Používame Cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.