Novinky a udalosti

hygiena opatrenia2

Aktualizácia 9.9.2020

Nový školský rok je už tu a okrem zapisovania študentov, vyhodnocovania zaraďovacích testov, odpovedania na Vaše otázky sledujeme aj vývoj ohľadom COVID-19. 

Jazyková škola Vallis postupuje v prípade opatrení podľa aktuálnych nariadení Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, ktorých správne dodržiavanie a nastavenie konzultujeme s RÚVZ v Trnave.

Od 21.9.2020 začíname kurzy prezenčnou formou vo všetkých vekových kategóriach a všetci účastníci budú informovaní o aktualnej situácii a o potrebách dodržiavania hygienických opatrení pred nastúpením na kurz.

Touto cestou by sme chceli aj poďakovať všetkým študentom, ktorí sú zhovievaví a spoločne nachádzame spoločnú cestu vedenia kurzov aj v tejto situácii. 

Medzi najnovšími novinkami, ktoré sme prijali, je aj vyučovanie skupinových kurzov, kde sú účastníci prítomní osobne, ale aj online vrámci jednej triedy Túto formu sme vyskúšali prvý krát v letných mesiacoch. Na zákalde spätnej väzby od študentov a skúsenosti od lektorov sme školu pripravili technicky a organizačne, aby zvládla aj takúto formu výučby, a aby účastníci kurzov neboli ukrátení o hodiny v žiadnom smere v prípade náhlej zmeny situácie. 

Budeme radi, ak nás v prípade otázok kontaktujte. Sme Vám plne k dispozícii. 

Aktualizácia 27.5.2020

Dovoľte nám poďakovať za Vašu priazeň, trpezlivosť a ochotu vydržať toto ťažké obdobie.

Radi by sme Vám dali vedieť radostnú správu, že po dlhej a náročnej konzultácii a posudzovaní ÚVZ SR a RÚVZ Trnava môžeme školu otvoriť pre všetky typy kurzov - skupinové a individuálne.

Jazyková škola je otvorená od 1.6.2020, 8:00 a pri svojej prevádzke dodržiavame najprísnejšie hygienické opatrenia a v niektorých prípadoch ideme ešte o krok ďalej.

Aj naďalej však bude prebiehať väčšina individuálnych kurzov online. Počet študentov v škole je prísne monitorovaný, ich pohyb a zotvranie v škole limitované a všetky povrchy s ktorými sa môžu dostať do kontaktu sú pravidelne dezinfikované. Škola prijala "Plán preventívnych opatrení pri ochorení COVID - 19" a všetci učitelia a zamestnaci museli prejsť školením, aby mohli vykonávať svoju prácu a stretnúť sa so svojimi študentmi.

V nasledujúcich dňoch oslovíme všetkých našich študentov, ktorí museli prerušiť zimný trimester s informáciami o ďalšom postupe a začiatku ich kurzu. Pre všetkých máme pripravené príjemné novinky v podobe letných kurzov a rôznych možnostiach štúdia cudzích jazykov.

Návštevníkom a záujemcom o kurzy odporúčame využiť telefonický kontakt a e-mail a prosíme ich, aby svoju návštevu starostlivo zvážili.

V prípade akýchkoľvek otázok, sme Vám plne k dispozícii. Prajem všetko dobré.

Tím jazykovej školy VALLIS

Aktualizácia 11.5.2020

Ďakujeme Vám za dôveru a pochopenie počas týchto dní. Sme radi, že nám píšete, telefonujete a informujete sa o ďalšom pokračovaní Vašich kurzov. Dňa 7.5.2020 nám regionálne úrady verejného zdravotníctva so sídlom v Trnave, Košiciach a Bratislave potvrdili, že nie je možné spustiť žiadnu výučbu a preto nemôžeme začať ani s individuálnymi kurzami v priestoroch školy. Všetky aktivity vzdelávacieho a školiaceho charakteru sú zakázané.

K 7.5.2020 sme kontaktovali všetkých študentov v kurzoch v skupinkách do 4 študentov a spustili ich online na doučenie zostávajúcich hodín. Ak sme na niekoho nedopatrením zabudli, vopred sa ospravedlňujeme a prosíme, aby ste nás kontaktovali. Váš kurz spustíme okamžite.

Od 11.5.2020 spúšťame väčšinu skupinových kurzov online, ktoré boli pozastavené od 13.3.2020. Vopred Vám preto chceme poďakovať za ústretovosť pri riešení technických detailov a organizačných záležitostí. Jazyková škola zostáva aj naďalej zatvorená pre prezenčné vyučovanie.

Sme Vám plne k dispozícii na telefónnom čísle 0905815336 alebo e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Prajem Vám veľa zdravia a všetko dobré.

Tím jazykovej školy Vallis

Aktualizácia 23.3.2020

Milí študenti a učitelia,

Jazyková škola zostáva z dôvodu opatrenia ÚVZ SR zo dňa 29. marca 2020, s účinnosťou od 30. marca 2020 na základe záverov z rokovania Ústredného krizového štábu zo dňa 27. marca 2020 podľa § 48 ods. 4 písm. c) a e) zákona č. 355/2007 Z. z. do odvolania zatvorená a prezenčná výučba v škole na Trhovej 1/A sa nemôže konať.

V prípade spustenia výučby formou virtualnej triedy alebo prezenčnou formou budeme informovať študentov e-mailom.

Ak ste e-mail nedostali, výučbu z organizačných alebo technických dôvodov nemôžeme spustiť a pracujeme na skorom vyriešení situácie. Študentom odporúčame, aby využívali komunikáciu e-mailomĎakujeme Vám za pochopenie.

Aktualizácia 16.3.2020

Milí študenti a učitelia,

Z dôvodu uznesenia vlády Slovenskej republiky č. 113 z 15 marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods 4 písm. e) zákona č. 355/2007 Z.z. a ochrany zdravia nás všetkých musíme pozastaviť prezenčné vyučovanie jazykových kurzov v jazykovej škole do odvolania podľa nariadenia ako sú zatvorené školy od 16.3.2020 (do odvolania ). Z vývoja situácie sme veľmi nešťastní, a preto veríme, že zatvorením školy prispejeme k nešíreniu vírusu, a tak budeme môcť otvoriť jazykovú školu čo najskôr.

Veľmi si vážime Vašu dôveru a veríme, že nasledujúce týždne nám pomôžu vyhrať nad vírusom. Tešíme sa, keď Vás a Vaše deti budeme môcť v škole znova privítať osobne. Všetky kurzy, ktoré neboli vyčerpané budú samozrejme v budúcnosti pokračovať od ich pozastavenia alebo Vám navrhneme ich čerpanie online kurzom prostredníctvom virtuálnej triedy o čom Vás telefonicky alebo e-mail budeme informovať

Pre všetkých študentov, ktorí majú záujem študovať online (skype) sme plne k dispozícii a sme prekvapení, že záujem je aj zo strany študentov, firiem a pozitívnych ohlasov zo strany rodičov. Každou odučenou hodinou svojim učiteľom i nám pomôžete, aby sme nezostali bez príjmu, za čo Vám vopred ĎAKUJEME!

Počas týchto dní sme Vám k dispozícii od pondelka do soboty na telefónnom čísle 0905815336 alebo e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Prajeme Vám všetkým veľa trpezlivosti a ostaňte prosím doma.

Aktualizacia 12.3.2020

Jazyková škola VALLIS je v nasledujúce dni zatvorená a nekoná sa žiadna výučba.

 • Štvrtok, 12.3.2020, od 16:00
 • Piatok, 13.3.2020 - zatvorené

Firemné kurzy a kurzy skype sa konajú podľa plánu.

Kontaktovať nás môžete telefonicky 0905 815 336 alebo e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Aktualizácia 11.3.2020

 • Vzhľadom na aktuálnu situáciu sme sa rozhodli z dôvodu hygienických opatrení a ochrany zdravia všetkých študentov a učiteľov pozastaviť výučbu v skupinových kurzoch do konca tohto týždňa 13.3.2020. Všetci študenti boli informovaní e-mailom. V prípade, ak ste e-mail nedostali, Váš kurz sa bude riadne konať.
 • Individuálne kurzy a kurzy v malých skupinách sa riadne konajú. V prípade ak máte záujem o ich zrušenie, prosím, informujte nás e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. podľa pravidiel rušenia hodín.

Aktualizácia 10.3.2020

 • Rozšírenie pokynov o hygiene rúk. Všetci študenti sú povinní umyť si ruky okamžite po príchode do školy a taktiež si ich umyť pred odchodom. Učebňa musí byť počas výučby vetraná. Študenti, ktorí sa nebudú riadiť podľa pokyn budú zo školy vykázaní.
 • Recepcia / Študijné oddelenie školy je zatvorené do odvolania.
 • Informácie poskytujeme študentom, záujemcom a návštevníkom vo zvyčajných otváracích hodinách výhradne telefonicky a/alebo e-mailom. Využiť môžete taktiež Facebook Messenger a Hangout Chat.

Aktualizácia 9.3.2020

SKUPINOVÉ DETSKÉ kurzy od 10.3.2020 do piatku - 13.3.2020 pozastavené.

 • pondelok, streda - 15:00 - 15:45
 • pondelok, streda - 15:55 - 16:40
 • pondelok, streda - 16.15 - 17.00
 • utorok, štvrtok - 15.05 - 15.50
 • utorok, štvrtok - 15.10 - 15.55
 • utorok, štvrtok - 16.00 - 16.45
 • utorok, štvrtok - 15:00 - 15:45
 • utorok, štvrtok - 15.15 - 16.00
 • utorok, štvrtok - 16.00 - 16.45

INDIVIDUÁLNE DETSKÉ KURZY (1,2,3 deti) pokračujú podľa plánu.

Hygienické opatrenia

 • V prípade, ak ste navštívili alebo sa vraciate z oblasti s vysokým vysokým výskytom COVID-19 (napr. Taliansko), prosím informujte nás e-mailom - Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • Návštevníci, študenti a učitelia sú povinní umývať si ruky po príchode do školy.
 • Na komunikáciu s recepciou - študijným oddelením školy používajte Hangout chat, e-mail a telefón. Osobnú návštevu zvážte.
 • Pravidelne sa dezinfikujú stoly, kľučky, madlá, počítače, tlačiarne a toalety.
 • Škola má zabezpečený dostatok dezinfekčných prostriedkov a hygienických potrieb. 
 • Kuchynka školy je zatvorená pre študentov a návštevníkov.

Ďalšie informácie:

Vyššie uvedené informácie môžu byť zmenené podľa aktuálne situácie a nariadení štátných orgánov.

 

Pošlite nám svoju otázku

Please let us know your name.

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Please let us know your email address.

Please write a subject for your message.

Invalid Input

Invalid Input

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.

Používame Cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.