Simulované skúšky

Využijte všetky možnosti na prípravu

Simulovaná skúška je určená pre všetkých našich študentov a verejnosť s možnosťou otestovať si svoje vedomosti v dostatočnom čase pred samotnou skúškou.

Zažijete reálny priebeh skúšky, zoznámite sa s autentickými materiálmi pod dohľadom profesionálneho dozoru a skúšajúcich, čo Vám pomôže vyvarovať sa bežným chybám, otestujete si či dokážete splniť časový limit a výsledky Vám budú doručené v priebehu niekoľkých dní.

 

simulovana skuska cambridge ielts maturita trnava

Termíny simulovaných skúšok

Simulované skúšky sú organizované individuálne podľa záujmu.

V týchto termínoch organizujeme simulované maturitné skúšky z anglického jazyka, skúšky CAMBRIDGE ENGLISH: Advanced a First (verzia 2015 s novými zadaniami) a IELTS. Termíny skúšok sú preferenčne dané na soboty, aby sa ich mohli zúčastniť aj pracujúci.

Vallis - jazykové vzdelávanie je skúškové centrum British Council čo zabezpečuje dostupnosť najnovších skúškových materiálov a zaškolený personál. Simulované skúšky sú obohatené o odbornú prezentáciu o administrácii skúšky CAMBRIDGE ENGLISH regionálnym administrátorom pre Trnavu a Trnavský kraj.

Cena simulovanej skúšky

Simulované skúšky sú k dispozícii zdarma pre všetkých VALLIS študentov v ročných prípravných kurzoch. Ak nie ste študentom Vallisu, ale radi by ste niektorú simulovanú skúšku absolvovali, ponúkame túto možnosť aj verejnosti.

Simulované skúšky sú spoplatnené nasledovne:

  • simulovaná maturita - 19,90 €
  • simulované skúšky certifikátov CAMBRIDGE ENGLISH - 29 €
  • simulovaná skúška IELTS
    • IELTS Reading, Writing a Listening - 38€
    • IELTS Reading, Writing, Listening a Speaking - 50€

Vyhodnotenie testu sa koná bezprostredne po skúške.

Zverejená cena platí pre 10 a viac účastníkov simulovanej skúšky. V prípade skupiny menej ako 10 účastníkov je cena stanovená individuálne.

Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste sa čo najskôr. Počet miest je limitovaný, preto s Vaším rozhodnutím neotáľajte a využite možnosť, ktorú Vám iná škola v okolí neponúka.

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Linkedin

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.

Používame Cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.